Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Created
et: Loodud

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Desc
et: Kahanev

en: Role
et: Roll

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Empty
et: Tühi

en: Group settings
et: Grupi seaded

en: Apply
et: Rakenda

en: Basic configuration
et: Baaskonfiguratsioon

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
