Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Role
gu: હોદો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
