Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Name
id: Nama

en: Created
id: Dibuat

en: Last access
id: Akses terakhir

en: Role
id: Peran

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Member for
id: Anggota selama

en: Group manager
id: Pengelola Grup

en: Empty
id: Kosong

en: Group settings
id: Pengaturan grup

en: Apply
id: Terapkan

en: Basic configuration
id: Konfigurasi dasar

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
