Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Created
pl: Utworzono

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Desc
pl: Malejąco

en: Role
pl: Rola

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: Group manager
pl: Opiekun grupy

en: Empty
pl: Pusty

en: Group settings
pl: Ustawienia grupy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Basic configuration
pl: Podstawowa konfiguracja

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Chat
pl: Czat

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
