Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Name
sr: Име

en: Created
sr: Направљено

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Member for
sr: Члан сте
