Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Role
af: Rol

en: Member for
af: Lid vir

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
