Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Empty
cs: Prázdný

en: Apply
cs: Použít

en: Basic configuration
cs: Základní nastavení

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
