Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Created
eu: Sortua

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Desc
eu: Beheraka

en: Role
eu: Rol

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: Group manager
eu: Taldeko kudeatzailea

en: Empty
eu: Hutsik

en: Group settings
eu: Talde ezarpenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Basic configuration
eu: Oinarrizko konfigurazioa

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
