Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Created
he: נוצר

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Desc
he: יורד

en: Role
he: תפקיד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: Group manager
he: מנהל קבוצה

en: Empty
he: ריק

en: Group settings
he: הגדרות קבוצה

en: Apply
he: החל

en: Basic configuration
he: הגדרות בסיסיות

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
