Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Created
ja: 作成

en: Last access
ja: 前回のアクセス

en: Desc
ja: 降順

en: Role
ja: 役割

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Member for
ja: ユーザー登録から

en: Group manager
ja: グループマネージャー

en: Empty
ja: 空

en: Group settings
ja: グループの設定

en: Apply
ja: 適用

en: Basic configuration
ja: 基本設定

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
