Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Created
jv: Digawé

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Role
jv: Parāgā

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Empty
jv: Kosong

en: Basic configuration
jv: Konfigurasi dasar

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
