Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Basic configuration
ku: ڕیکخستنە سەرەتاییەکان

en: About
ku: دەربارە
