Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: About
ne: बारेमा
