Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Created
nn: Laga

en: Role
nn: Rolle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Member for
nn: Medlem i

en: Group manager
nn: Grunnleggjar av gruppa

en: Empty
nn: Tom

en: Group settings
nn: Innstillingar for gruppe

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
