Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Created
ru: Создано

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Desc
ru: По убыванию

en: Role
ru: Роль

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Member for
ru: Зарегистрирован на сайте

en: Group manager
ru: Менеджер группы

en: Empty
ru: Пусто

en: Group settings
ru: Настройки группы

en: Apply
ru: Применить

en: Basic configuration
ru: Основная конфигурация

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Foo
ru: Foo (Фу - Метасинтаксическая переменная)

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Views bulk operations
ru: Массовые операции
