Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Member for
se: Miellahttu leamaš

en: About
se: Birra
