Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Member for
sl: Registriran

en: Basic configuration
sl: Osnovna nastavitve

en: About
sl: O modulu
