Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Last access
ta: கடைசி அனுகல்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Member for
ta: பயனாளராக

en: Empty
ta: காலி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Basic configuration
ta: அடிப்படை முறையமைப்புகள்

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
