Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Basic configuration
th: การตั้งค่าพื้นฐาน

en: About
th: เกี่ยวกับ
