Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Created
uk: Створено

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Desc
uk: Спад

en: Role
uk: Роль

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: Group manager
uk: Менеджер групи

en: Empty
uk: Порожньо

en: Group settings
uk: Параметри групи

en: Apply
uk: Застосувати

en: Basic configuration
uk: Основна конфігурація

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: Chat
uk: Чат

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Create/sync chat group for the selected groups
uk: Створити/синхронізувати групу чату для вибраних груп
