CIS (СНГ) currencies rates (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Russia
nl: Rusland

en: Ukraine
nl: Oekraine

en: Currency settings
nl: Valuta-instellingen
