CIS (СНГ) currencies rates (2.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Azerbaijan
sv: Azerbajdzjan

en: Belarus
sv: Vitryssland

en: Kazakhstan
sv: Kazakstan

en: Kyrgyzstan
sv: Kirgizistan

en: Russia
sv: Ryssland

en: Ukraine
sv: Ukraina

en: Currency settings
sv: Valutainställningar
