CIS (СНГ) currencies rates (2.0.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Azerbaijan
ca: Azerbaidjan

en: Belarus
ca: Bielorússia

en: Kyrgyzstan
ca: Kirguizistan

en: Russia
ca: Rússia

en: Ukraine
ca: Ucraïna

en: Currency settings
ca: Paràmetres de moneda
