CIS (СНГ) currencies rates (2.0.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Azerbaijan
da: Aserbajdsjan

en: Belarus
da: Hviderusland

en: Kazakhstan
da: Kasakhstan

en: Kyrgyzstan
da: Kirgisistan

en: Russia
da: Rusland

en: Currency settings
da: Valutaindstillinger
