CIS (СНГ) currencies rates (2.0.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Azerbaijan
he: אזרבייג'ן

en: Belarus
he: בלארוס

en: Kazakhstan
he: קזחסטן

en: Kyrgyzstan
he: קירגיזסטן

en: Russia
he: רוסיה

en: Ukraine
he: אוקראינה

en: Currency settings
he: הגדרות מטבע
