CIS (СНГ) currencies rates (2.0.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Azerbaijan
ku: ئازەربایجان

en: Belarus
ku: ڕووسیای سپی

en: Kazakhstan
ku: کازاخستان

en: Kyrgyzstan
ku: کیرغیزیا

en: Russia
ku: ڕووسیا

en: Ukraine
ku: ئۆکرانیا
