CIS (СНГ) currencies rates (2.0.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Azerbaijan
pt: Azerbeijão

en: Belarus
pt: Bielorrússia

en: Kazakhstan
pt: Cazaquistão

en: Kyrgyzstan
pt: Quirguizistão

en: Russia
pt: Rússia

en: Ukraine
pt: Ucrânia

en: USD
pt: USD (Dólar americano)

en: EUR
pt: Euro

en: Currency settings
pt: Definições de moeda
