CIS (СНГ) currencies rates (2.0.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Azerbaijan
ar: أذربيجان

en: Belarus
ar: بيلاروسيا

en: Kazakhstan
ar: كازاخستان

en: Kyrgyzstan
ar: قيرغيزستان

en: Russia
ar: روسيا

en: Ukraine
ar: أوكرانيا
