CIS (СНГ) currencies rates (2.0.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Azerbaijan
bo: ཨོ་པེ་སེན་སི་ཐེ།

en: Belarus
bo: བལ་ཨུ་རུ་སུ།

en: Kazakhstan
bo: ཧ་སག་སི་ཐན།

en: Kyrgyzstan
bo: ཁེར་ཀེ་སི་སི་ཐན།

en: Russia
bo: ཨོ་རོ་སོག

en: Ukraine
bo: ཝུ་ཁེར་ལན།
