CIS (СНГ) currencies rates (2.0.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Azerbaijan
es: Azerbaiyán

en: Belarus
es: Bielorrusia

en: Kazakhstan
es: Kazajistán

en: Kyrgyzstan
es: Kirguistán

en: Russia
es: Rusia

en: Ukraine
es: Ucrania

en: Currency settings
es: Opciones de moneda
