CIS (СНГ) currencies rates (2.0.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Azerbaijan
fr: Azerbaïdjan

en: Belarus
fr: Biélorussie

en: Kyrgyzstan
fr: Kirghizistan

en: Russia
fr: Russie

en: Currency settings
fr: Paramètres des devises
