CIS (СНГ) currencies rates (2.0.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Azerbaijan
hr: Azerbejdžan

en: Belarus
hr: Bjelorusija

en: Kazakhstan
hr: Kazahstan

en: Kyrgyzstan
hr: Kirgistan

en: Russia
hr: Rusija

en: Ukraine
hr: Ukrajina

en: Currency settings
hr: Postavke valuta
