CIS (СНГ) currencies rates (2.0.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Azerbaijan
hy: Ադրբեջան

en: Belarus
hy: Բելառուս

en: Kazakhstan
hy: Ղազախստան

en: Kyrgyzstan
hy: Ղրղզստան

en: Russia
hy: Ռուսաստան

en: Ukraine
hy: Ուկրաինա
