CIS (СНГ) currencies rates (2.0.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Russia
lt: Rusija

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: Currency settings
lt: Valiutos nuostatos
