CIS (СНГ) currencies rates (2.0.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Russia
pl: Rosja

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Currency settings
pl: Ustawienia walut
