CIS (СНГ) currencies rates (2.0.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Azerbaijan
ps: آزربايجان

en: Belarus
ps: بېلاروس

en: Kazakhstan
ps: قزاقستان

en: Kyrgyzstan
ps: قرغزستان

en: Russia
ps: روسيه

en: Ukraine
ps: اوکراین
