CIS (СНГ) currencies rates (2.0.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Belarus
te: బెలారస్

en: Kazakhstan
te: కజకిస్తాన్

en: Kyrgyzstan
te: కిర్గిస్తాన్

en: Russia
te: రష్యా

en: Ukraine
te: ఉక్రెయిన్
