CIS (СНГ) currencies rates (2.0.5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Azerbaijan
be: Азербайджан

en: Belarus
be: Беларусь

en: Kazakhstan
be: Казахстан

en: Kyrgyzstan
be: Кыргызстан

en: Russia
be: Расія

en: Ukraine
be: Украіна
