CIS (СНГ) currencies rates (2.0.5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Azerbaijan
cs: Ázerbájdžán

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Kazakhstan
cs: Kazachstán

en: Kyrgyzstan
cs: Kyrgyzstán

en: Russia
cs: Rusko

en: Ukraine
cs: Ukrajina

en: Currency settings
cs: Nastavení měny
