CIS (СНГ) currencies rates (2.0.5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Azerbaijan
fa: آذربایجان

en: Belarus
fa: بلاروس

en: Kazakhstan
fa: قزاقستان

en: Kyrgyzstan
fa: قرقیزستان

en: Russia
fa: روسیه

en: Ukraine
fa: اوکراین

en: Currency settings
fa: تنظیمات واحد پول
