CIS (СНГ) currencies rates (2.0.5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Azerbaijan
gl: Acerbaixán

en: Belarus
gl: Bielorrusia

en: Kazakhstan
gl: Casaquistán

en: Kyrgyzstan
gl: Kirguizistán

en: Russia
gl: Rusia

en: Ukraine
gl: Ucraína

en: Currency settings
gl: Opcións de divisas
