CIS (СНГ) currencies rates (2.0.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Belarus
id: Belarusia

en: Kyrgyzstan
id: Kirgistan

en: Russia
id: Rusia

en: Ukraine
id: Ukraina

en: Currency settings
id: Pengaturan mata uang
