CIS (СНГ) currencies rates (2.0.5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Azerbaijan
is: Aserbaídsjan

en: Belarus
is: Hvíta-Rússland

en: Kazakhstan
is: Kasakstan

en: Kyrgyzstan
is: Kirgisistan

en: Russia
is: Rússland

en: Ukraine
is: Úkraína

en: Currency settings
is: Stillingar gjaldmiðla
