CIS (СНГ) currencies rates (2.0.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Azerbaijan
tr: Azerbaycan

en: Kazakhstan
tr: Kazakistan

en: Kyrgyzstan
tr: Kırgızistan

en: Russia
tr: Rusya

en: Ukraine
tr: Ukrayna

en: Currency settings
tr: Para birimi ayarları
