CIS (СНГ) currencies rates (2.0.5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

en: Belarus
uk: Білорусь

en: Kazakhstan
uk: Казахстан

en: Kyrgyzstan
uk: Киргизстан

en: Russia
uk: Московія

en: Ukraine
uk: Україна

en: Currency settings
uk: Налаштування валюти
