CIS (СНГ) currencies rates (2.1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Azerbaijan
az: Azərbaycan

en: Belarus
az: Belarusiya

en: Kazakhstan
az: Qazaxıstan

en: Kyrgyzstan
az: Qırğızıstan

en: Russia
az: Rusiya

en: Ukraine
az: Ukrayna
