CIS (СНГ) currencies rates (2.1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Azerbaijan
de: Aserbaidschan

en: Belarus
de: Weißrussland

en: Kazakhstan
de: Kasachstan

en: Kyrgyzstan
de: Kirgisistan

en: Russia
de: Russland

en: Currency settings
de: Währungseinstellungen
