CIS (СНГ) currencies rates (2.1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Azerbaijan
el: Αζερμπαϊτζάν

en: Belarus
el: Λευκορωσία

en: Kazakhstan
el: Καζακστάν

en: Kyrgyzstan
el: Κιργιζία

en: Russia
el: Ρωσία

en: Ukraine
el: Ουκρανία

en: Currency settings
el: Ρυθμίσεις νομισμάτων
