CIS (СНГ) currencies rates (2.1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Azerbaijan
eu: Azerbaian

en: Belarus
eu: Bielorusia

en: Kazakhstan
eu: Kazajistan

en: Kyrgyzstan
eu: Kirgistan

en: Russia
eu: Errusia

en: Ukraine
eu: Ukrania
