CIS (СНГ) currencies rates (2.1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Azerbaijan
ja: アゼルバイジャン

en: Belarus
ja: ベラルーシ

en: Kazakhstan
ja: カザフスタン

en: Kyrgyzstan
ja: キルギス

en: Russia
ja: ロシア連邦

en: Ukraine
ja: ウクライナ

en: Currency settings
ja: 通貨の設定
